stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na koszt zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów jest daleko za nimi, jednak gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu akuratniej polscy handlowcy są w stanie przedstawić ludziom naprawdę wiele!
Od modnych fasonów aż po wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego kryje się przeszkoda kupujących? Brak wystarczających predyspozycji projektujących czy też szukający są zbyt rygorystyczni w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na wyspecjalizowanie. Konsumenci zauważając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są popularniejsze zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, czy też innych ubrań klienci nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy sprawdzić regionalny asortyment.

Reasumując spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok mity i dajmy szansę Polskim producentom ale również innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty