producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby złotnicze platerowane, czy też z metali szlachetnych? Które z nich nabywamy najczęściej? Ta walka ma miejsce już długo na rynku. Teraz postaramy się rozprawić na ten temat. Jednak problem nie jest aż tak nieskomplikowane jak mogłoby się zdawać. Powyżej wymienione typy wyrobów jubilerskich posiadają ukryte mankamenty choć i poważne plusy użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – z reguły produkuje się ją z oczyszczonego metalu. Dlatego właśnie pozostaje dużo więcej warta. Wytwarza się taką biżuterię przetapiając rudy złota. Jest zdecydowanie bardziej prestiżowa i dokładnie z tej przyczyny chętnie kupują ją ludzie z wyższych sfer. Również znaczące pozostaje lokalizacja jej sprzedaży, najczęściej są to sklepy z biżuterią. Jest ładnie zaprezentowana w podświetlonych, szklanych witrynkach. Podczas jej zakupu nierzadko otrzymamy śliczne pudełko. W jubilerskim salonie obsługa klienta z pewnością będzie milsza oraz na wyższym poziomie. Biżuteria prawdziwe o czym także nie powinniśmy nie pamiętać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – jest zazwyczaj produkowana ze połączenia metali zwykłych, a pokrywa się ją nieznaczną warstwą metalu szlachetnego. Takie produkty raczej po czasie tracą swój wygląd i ludzie pozbywają się ich. Ich największa pozytywna strona to oczywiście atrakcyjna cena produkcji. Z przykrością uważamy, że potrafi uczulać, najczęściej biżuteria z zawartością miedzi. Co najistotniejsze modele tej biżuterii są niezwykle oryginalne z uwagi na stop, bez owijania w bawełnę zdecydowanie prościej ją wyprodukować. Sety W tym przypadku z reguły składają się z dwóch elementów – bransoletki i naszyjnika.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje ładniej wykonana, a także nie wywołuje reakcji skórnych. Choć pozostaje znacznie droższa, ponadto nie zużywa się w takim tempie jak platerowana. Z kolei modele biżuterii platerowanej pozostają wymyślniejsze i w niższej cenie. Który typ jest lepszy? W naszej opinii są po prostu różne.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty