ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale plotkarskie oraz poradniki pisane są głównie o modzie damskiej oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie ciekawa w swoich dziedzinach?
Już dawno przyjęto że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto też, że faceci nie są skłonni do rozmów na temat ubioru czy wyglądu. Damy uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma na sobie, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że mężczyźni lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju miewa się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł prezentowania gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących zniechęca nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest bezpretesjonalna koszula, podobno najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje absolutnie na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty